Поширені запитання

Програмування вчить дітей мислити структуровано, організовувати завдання і планувати, розуміти взаємозв’язок між предметом і діями. Програмування можна назвати стрункою логікою, яка відіграє важливу роль у всіх сферах життя. Діти відчувають потребу в самореалізації – IT-освіта надає їм масу можливостей для цього.

Навчання проходить у будні дні після обіду, або у вихідні один раз в тиждень, в навчальному центрі вашого міста. Підбираємо групи та учнів індивідуально, по зручному для них часу. Триває заняття 2 години. Наприклад, у неділю з 10:00 до 12:00 займається група учнів 5 класів, з 12:00 до 14:00 займається група учнів 9 класів і т. д.
Графік роботи школи програмування при 100% наповненості – будні з 15:00 до 19:00, вихідні з 10:00 до 18:00.

Наші курси розраховані на групи дітей віком від 10-11 до 16-17 років. Також є групи для підлітків які вже мають досвід у програмуванні.

Щоб записатись на курси програмування для дітей, Вам потрібно лише зателефонувати за номерами телефонів гарячої лінії вказаних на сторінці “Контакти ”.

Оплата за навчання нараховується кожні 4 заняття. Оплати вираховуються за кількість проведених занять ,а не за місяць. Якщо по курсу було проведено 20 уроків, вам потрібно внести 5 оплат за весь курс. Наприклад: відбулось 20 занять в сумі – ділимо на 1 оплату за 4 заняття і отримуємо 5 оплат за 20 проведених уроків.

Про усі наявні знижки можна дізнатися за телефоном гарячої лінії.

Закінчивши відповідний курс Ваша дитина отримає сертифікат. А головне – це багаж знань, необхідних у наш час, багато позитивних та унікальних емоцій, корисних навичок логічного вирішення поставленої задачі

Сьогодні роботодавцями цінується не сертифікат чи диплом, а практичні вміння і знання.
Наші документи засвідчують те, що Ви пройшли складний шлях досягнення професійного рівня програміста. Роботодавець, побачивши наші сертифікати чи диплом, захоче перевірити рівень Ваших знань. Ви зможете довести свій професіоналізм практичними вміннями й каталогом своїх робіт (портфоліо). При наявності будь-якого іншого документу, державного чи недержавного зразка, процедура перевірки буде такою ж.
Правила та пільги щодо вступу у ВНЗ визначає Міністерство освіти і науки України. Ми є приватною школою, тому наші випускники не мають таких пільг. Водночас знання, які ви отримаєте під час навчання у школі програмування, можуть допомогти вам знайти роботу (тимчасову, на неповний робочий день чи як фрілансер) це, своєю чергою, допоможе Вам забезпечувати себе під час навчання у ВНЗ чи оплачувати таке навчання.